Psovod: Petra Míková
Členem od: r. 2014
Kontakt: mikova.petra@centrum.cz

VP: 0563/14 – Argos Little Bad Arnesi Dalečín (Baddy)
Plemeno: Border Kolie
Dat.narození: 23.1.2012
Kategorie: LA1

Kdy jsme začali s agility?
září 2012
První start na závodech:
9.8.2014 - Kácov
Splněno pro LA2:
16.8. 2014 - Žamberk

 

,,Ahojte všichni. Jmenuji se Badík a jsem už pořádný chlapák. Někdy jsem pěkně paličatý, ale jinak jsem velice hravý roztomilý pes. Už jako mrně jsem přičmuchnul k agi ve psí školce. Lidičky, já se vám tak strašně bál vlézt do tunelu, no hrůza... Ale teď bych nejraději běhal jenom v něm.

Agi jsem neměl moc rád. To jsem se raději šel proběhnout s nějakou pěknou kostí, tedy myslím s nějakou fešnou fenečkou. Hmm, to mám rád dodnes.

Ale zpět k agi. První agi tábor byl velice náročný. Moc mi to nešlo a navíc jsem byl celý ty dny na tlapkách. Věřte nevěřte, spal jsem po něm asi tři dny v kuse. Pak mi panička koupila agi překážky domů. Dodnes nevím, jestli to bylo za odměnu nebo za trest. Ze začátku mě to moc nebralo, ale pak mě to začalo bavit, no a dnes je ze mne šampion... tedy skoro... Jde mi to vše mnohem lépe, jen ta panička mi to někdy kazí. Začali jsme tedy závodit - žádný stres. Při závodech běžím sice pomalu, ale za to bez chyb. Mezi běhy u parkuru se většinou pořádně prospím. Moje motto zní: Pořádně se napapat a vyspinkat!"

 

___________ _________________________________(foto Iva Suchardová)

 

<zpět